Jsme restaurace s moderní kuchyní
Něco krátkého o nás, co vaříme a na co se u můžete těšit

ČESKÁ KUCHYNĚ

Nechceme vytvářet nic světového, vsázíme na české pokrmy v moderním pojetí.Naši kuchaři pro vás přípravují jídla vždy z čerstvých surovin a chceme vám ukázat, že i klasická česká jídla mohou výborně chutnat.

PIVO

Pivo je pro nás speciální kapitola. Na jeho kvalitně nám záleží a víme, že čistá a umytá sklenice je základ. Čepujeme pro vás pivo značky Radegast ,ktárá k našemu regionu patří.

Káva z domácí pražírny

Káva je naše jedno z největších potěšení, proto jsme pořidili pákový kávovar, které dělá naší kávu zcela jedinečnou.Kávu odebíráme se soukromé pražírny z města Cheb.

VÍNO z vinařství Burián

Je mladé vinařství, jehož začátek se datuje do roku 2010, v roce 2015 založili samostatnou společnost Vinařství Burian s.r.o. Hospodaří na 2ha vinic, položených v bavorských viničních tratích Pod Pálavou, U rybníčka a Růžový vrch. Kde pěstujou odrůdy Ryzlink vlašský, Pálava, Chardonnay, Rulandské šedé, Muškát Moravský a Hibernal a dále nakupujeme hrozny od místních vinohradníků. Vyrábí přívlastková i moravská zemská vína a jejich produkce je cca 10.000 lahví ročně.V roce 2015 otevřeli pro veřejnost Degustační Sklep.cz. Zde se víno popíjí, zde se o víně povídá i zpívá.