Jsme restaurace s moderní kuchyní

- něco krátkého o nás -

Kuchyně

Nechceme vytvářet nic světového, vsázíme na české pokrmy v moderním pojetí. Naši kuchaři připravují jídla z čerstvých surovin a víme, že i klasická česká jídla mohou výborně chutnat.

Stálou nabídku jídel obměňujeme dle dostupnosti lokálních surovin a sezóny, čímž zachováváme kvalitu a čerstvost výsledných pokrmů.

Nakládáme si vlastní utopence, tvarůžky, hermelíny a kontrolujeme jejich vyzrálost, protože k pivu je to to nejlepší...PIVO z tanku 

Pivo je pro nás speciální kapitola. Na jeho kvalitně nám záleží . Čepujeme pivo značky Radegast, která k našemu regionu patří. Jsme hrdí na to, že jako jediní v okolí máme na čepu tankovou Ryze Hořkou 12°. Pivo skladujeme v tancích, které jsou umístěny ve sklepních prostorech ve speciální místnosti, kterou nepřetržitě chladíme na 6°C. Poté přes perfektně umytou sklenici a výčep s kohouty putuje k Vám. 

Tanková dvanáctka
Tanková dvanáctka

Káva z domácí pražírny

Káva je jedním z našich největších potěšení. Proto jsme pořídili pákový kávovar, díky kterému je příprava naší kávy jedinečnou.

VÍNO z vinařství Burian

Burian je mladé vinařství, jehož počátek se datuje do roku 2010. V roce 2015 založili samostatnou společnost Vinařství Burian s.r.o. Hospodaří na 2ha vinic, položených v bavorských viničních tratích Pod Pálavou, U rybníčka a Růžový vrch, kde pěstují odrůdy Ryzlink vlašský, Pálava, Chardonnay, Rulandské šedé, Muškát Moravský a Hibernal, a dále nakupují hrozny od místních vinohradníků. Vyrábí přívlastková i moravská zemská vína a jejich produkce je cca 10.000 lahví ročně. V roce 2015 otevřeli pro veřejnost Degustační Sklep.cz. Zde se víno popíjí, zde se o víně povídá i zpívá.