Jsme restaurace s moderní kuchyní
- něco krátkého o nás -

Kuchyně

Nechceme vytvářet nic světového, vsázíme na české pokrmy v moderním pojetí. Naši kuchaři přípravují jídla z čerstvých surovin a víme, že i klasická česká jídla mohou výborně chutnat

Stálou nabídku jídel často měníme dle dostupnosti lokálních potravin, proto se u nás nabídka často mění tak, aby byly jídla čerstvá a ze surovin, které jsou aktuálně v sezóně.

Nakládáme si vlastní utopence, tvarůžky, hermelíny a kontrolujeme jejich vyzrálost, protože k pivu je to to nejlepší...PIVO z tanku 

Pivo je pro nás speciální kapitola. Na jeho kvalitně nám záleží . Čepujeme pivo značky Radegast ,která k našemu regionu patří. Jsme hrdí na to, že jako jediní v okolí máme na čepu nankovou Ryze Hořkou dvanáctku. Pivo skladujeme v tancích které jsou umístněny ve sklepních prostorech ve speciální místnosti, kterou nepřetržitě chladíme na 6 stupňů celsia. Poté přes perfektně umytou sklenici a výčep s kohouty putuje k vám. 

Tanková dvanáctka
Tanková dvanáctka

Káva z domácí pražírny

Káva je naše jedno z největších potěšení, proto jsme pořidili pákový kávovar, které dělá naší kávu zcela jedinečnou.

VÍNO z vinařství Burián

Je mladé vinařství, jehož začátek se datuje do roku 2010, v roce 2015 založili samostatnou společnost Vinařství Burian s.r.o. Hospodaří na 2ha vinic, položených v bavorských viničních tratích Pod Pálavou, U rybníčka a Růžový vrch. Kde pěstujou odrůdy Ryzlink vlašský, Pálava, Chardonnay, Rulandské šedé, Muškát Moravský a Hibernal a dále nakupujeme hrozny od místních vinohradníků. Vyrábí přívlastková i moravská zemská vína a jejich produkce je cca 10.000 lahví ročně.V roce 2015 otevřeli pro veřejnost Degustační Sklep.cz. Zde se víno popíjí, zde se o víně povídá i zpívá.